CHICCO spacer

chicco london piotrków
Wózek London to wszechstronna spacerówka, która łączy komfort i bezpieczeństwo dzieci oraz zaspokaja potrzeby rodziców szukających praktycznych i funkcjonalnychCzytaj więcej rozwiązań. Można w niej przewozić dzieci zaraz po urodzeniu. Dzięki szerokiemu i wygodnemu siedzisku oraz oparciu, które można ustawić w 4 różnych pozycjach przy użyciu jednej ręki. Dzięki parasolkowemu systemowi składania wózek jest zgrabny i zajmuje bardzo mało miejsca.

Więcej szczegółów na stronie producenta: CHICCO LONDON
chicco multiway piotrków
Wózek Multiway to terenowa spacerówka która posiada amortyzowane, solidne koła z bierznikami. Duża budka z okienkiem. Składa się w parasolkę.
chicco echo piotrków
Wózek Echo jest zwrotny i lekki, dzięki czemu stanowi idealne połączenie praktycznych rozwiązań i nowoczesnego designu. Posiada metalizowaną ramę w kolorze tapicerki oraz inne stylowe detale, np. pełne koła, uchwyty oraz przeszycia na siedzisku, co nadaje mu radosny i nowoczesny charakter.

Więcej szczegółów na stronie producenta: CHICCO ECHO
chicco simplicity piotrków
Wózek Simplicity jest lekki, praktyczny, prosty w obsłudze i poprostu wygodny. Posiada szerokie i wygodne siedzisko - zaskakująco przestronne jak na tak kompaktowy wózek. Można go złożyć i rozłożyć jedną ręką, a jego zwrotność ułatwia każdą podróż. Duży kosz na zakupy jest idealny na codzienne wypady na miasto.

Więcej szczegółów na stronie producenta: CHICCO SIMPLICITY
chicco liteway piotrków
Wózek Liteway to praktyczny, niezwykle zwrotny i poręczny wózek. Lekka konstrukcja oraz barzo wygodne siedzisko, które można całkowicie rozłożyć sprawiają, żę jest on idealny zarówno dla rodziców, jak i nawet najmłodszych dzieci.

Więcej szczegółów na stronie producenta: CHICCO LITEWAY

<<< powrót do: wózki spacerowe